Wat doen wij?

Het Bestuur van Changeant bestaat uit zeven leden die zich vrijwillig een jaar lang full-time inzetten voor de vereniging. Zij houden zich bezig met externe representatie van de vereniging en zijn eindverantwoordelijk voor wat er binnen de vereniging plaatsvindt. Verder stippelen zij jaarlijks het beleid van de vereniging uit en zorgen ervoor dat dit gerealiseerd wordt. Deze eervolle functie wordt in het jaar 2019-2020 vervuld door de onderstaande leden:

Bestuursleden 2019-2020

Eva Knaap

Voorzitter

  • Algemeen verantwoordelijke van Changeant
  • Het beleid van Changeant
  • HHR en statuten van Changeant
  • Begeleiding van de eerstejaars
voorzitter@svchangeant.nl

Britt Karlsen

Secretaris

  • Inschrijvingen
  • Uitschrijvingen
  • Kamers Doorn Facebook
  • Website
secretaris@svchangeant.nl

Jennifer Caelers

Penningmeester

  • Alle financiĆ«n van Changeant
  • De contributie
penningmeester@svchangeant.nl

Reinier Barens

Vicevoorzitter

  • Sponsoring
  • The Fashion Business Club (FBC)
  • Netwerk Event
vicevoorzitter@svchangeant.nl

Anne Ertan

Redactioneel

  • Jaarboek
  • Instagram
  • Changeant app
redactioneel@svchangeant.nl

Pieter Smit

Feest en Gala

  • Feestlocaties en dergelijke
  • Alles omtrent de kroegavond
feest.en.gala@svchangeant.nl

Isabel Oskam

Sport en Soos

  • Sportlocaties en dergelijke
sport.en.soos@svchangeant.nl