Wat doen wij?

Het Bestuur van Changeant bestaat uit zeven leden die zich vrijwillig een jaar lang full-time inzetten voor de vereniging. Zij houden zich bezig met externe representatie van de vereniging en zijn eindverantwoordelijk voor wat er binnen de vereniging plaatsvindt. Verder stippelen zij jaarlijks het beleid van de vereniging uit en zorgen ervoor dat dit gerealiseerd wordt. Deze eervolle functie wordt in het jaar 2020-2021 vervuld door de onderstaande leden:

Bestuursleden 2020-2021

Pieter Smit

Voorzitter

  • Algemeen verantwoordelijke van Changeant
  • Het beleid van Changeant
  • HHR en statuten van Changeant
  • Begeleiding van de eerstejaars
voorzitter@svchangeant.nl

Lieske Otters

Vicevoorzitter

  • Sponsoring
  • Netwerk Event
  • The Fashion Business Club
  • Bedrijfsuitjes
vicevoorzitter@svchangeant.nl

Tess van de Lagemaat

Penningmeester

  • Alle financiën van Changeant
  • De contributie
penningmeester@svchangeant.nl

Eva Zwaga

Secretaris

  • Inschrijvingen
  • Uitschrijvingen
  • Website
  • Contact met leden en externen
  • Kamers Doorn
  • Notulen
secretaris@svchangeant.nl

Isabel Hensen

Redactioneel

  • Jaarboek
  • Social Media
  • Changeant app
redactioneel@svchangeant.nl

Annemiek Fleddérus

Feest en Gala

  • Feestlocaties en dergelijke
  • Alles omtrent de kroegavond
feest.en.gala@svchangeant.nl

Bente Bax

Sport en Soos

  • Sportlocaties en dergelijke
sport.en.soos@svchangeant.nl